1%-os felajánlás

            Adószámunk: 18270349-1-43

Dojo / Edzőterem

         Címünk: 1182 Bp. Hargita tér 14.

Tűzmadár Közösség

Egyesületünk logója

  Adószámunk: 18270349-1-43
Bankszámlaszámunk:
16200144-00199540 (MagNet Bank)

Partnerek

Média

http://www.tuzmadarse.hu/sites/www.tuzmadarse.hu/files/images/tovabb_18_logo.jpg

Reklám

Humoros

Ezüstös nap a Wado Országos Bajnokság záró fordulóján

csipi3333333333.jpg

2015. április 11-én került sor a Wado Országos Bajnokság idei záró fordulójára, egyben utolsó lehetőség, hogy versenyzőink bebiztosítsák az eddig megszerzett pontokat, megerősítsék pozíciójukat. Hat értékes ezüstérmet szereztek gyerekeink.

A második forduló után már írtunk arról, hogy Ágoston Laura, Ágoston Gábor, Dóka Bence, Horváth Nóra Virág és Karácsony Vanda is esélyes a válogatottba való kerülésbe. Nos, úgy tűnik, megerősítették helyüket és október 30-31.-én indulhatnak a Wado Európa Bajnokságon, melyet idén Luxemburgban rendeznek.

Az alábbi eredmények születtek:

   Kata   Kumite
Ágoston Laura       
    2.
Horváth Nóra Virág       2.
Ceglédi Márk       2.
Dóka Bence       2.
Karácsony Vanda       2.
Palicsek Noémi     4.
    2.
Ágoston Gábor
      3.
Majdán Noémi       4.
Moser Melani       4.
Szabó Inez       4.
Székely Botond    4.     4.

 

Gratulálunk az eredményekhez!

Képek a versenyről

Szívből gratulálunk versenyzőinknek!

 

Jó hír! A napokban összeállt a végleges válogatott keret, ami bennünket érint, többen szerencsésnek mondhatják magukat hiszen a szövetség szabályzata alapján még néhányan lehetőséget kapnak az EB.-n való induláshoz.

Egyesületünkből az alábbi versenyzők indulhatnak:

  1. Ágoston Laura Anna
  2. Ágoston Gábor Balázs
  3. Horváth Nóra Virág
  4. Dóka Bence
  5. Karácsony Vanda
  6. Ceglédi Márk
  7. Székely Botond
  8. Majdán Noémi

 

                              Gratulálunk!